AB Vårljus

är det självklara valet genom
att vi skapar långsiktig kundtillfredsställelse och medverkar till väsentligt förbättrad livskvalitet.

Har du frågor?

Kontakta oss gärna

Medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till medarbetare på Vårljus huvudkontor, samt till verksamhetscheferna. För kontaktuppgifter till verksamheterna, se respektive enhet under Verksamheter.

Huvudkontoret

Per Törnvall

Per Törnvall

Verkställande direktörper.tornvall@varljus.seTelefon: 076-946 78 00
Cecilia Ingelgård

Cecilia Ingelgård

Ekonomichefcecilia.ingelgard@varljus.seTelefon: 08-630 78 14Mobil: 073-071 36 39
Ida Öhrmalm

Ida Öhrmalm

Personalchefida.ohrmalm@varljus.seTelefon: 08-630 78 04Mobil: 073-319 35 15
Stefan Bergström

Stefan Bergström

IT- och fastighetschefstefan.bergstrom@varljus.seTelefon: 072-010 17 50
Annette Ritari

Annette Ritari

Kvalitetschefannette.ritari@varljus.seMobil: 076-828 64 46
Damir Tomic

Damir Tomic

Kompetensutvecklaredamir.tomic@varljus.seTelefon: 072-250 26 72
Kajsa Haraldson

Kajsa Haraldson

Verksamhetssamordnarekajsa.haraldson@varljus.seTelefon: 070-180 99 81
Jeanette Högberg

Jeanette Högberg

Ekonomiassistentjeanette.hogberg@varljus.seTelefon: 070-180 99 83
Vicky Roos

Vicky Roos

Ekonomiadministrationvicky.roos@varljus.seTelefon: 070-180 99 84
Eva Johannesson

Eva Johannesson

HR-specialisteva.johannesson@varljus.seTelefon: 08-566 361 42Mobil: 070-756 74 42
Sara Nihlén

Sara Nihlén

HR-specialistsara.nihlen@varljus.seTelefon: 072-857 37 37
Ann-Sofie Hoff

Ann-Sofie Hoff

Löneadministratörann.sofie.hoff@varljus.seTelefon: 070-180 99 82
Karin Andersson

Karin Andersson

Löneadministratörkarin.andersson@varljus.seTelefon: 070-180 99 79

 

Verksamhetschefer

Monika Pettersson

Monika Pettersson

Familjecentrummonika.pettersson@varljus.seTelefon: 070-620 64 30
Katarina Martin

Katarina Martin

Jour- och familjehemsverksamhetenkatarina.martin@varljus.seTelefon: 08-630 78 18Mobil: 070-715 47 22
Thomas Norlander

Thomas Norlander

Vårljus mobila team, VMT
Öppna insatser
thomas.norlander@varljus.seMobil: 070-471 62 50
Catarina Olsson

Catarina Olsson

Verksamhetsområde Nordvästcatarina.olsson@varljus.seTelefon: 070-300 54 50
Martin Krook

Martin Krook

Verksamhetsområde Nordostmartin.krook@varljus.seTelefon: 08-540 608 32Mobil: 070-744 22 20
Christina Lundqvist

Christina Lundqvist

Verksamhetsområde Sydchristina.lundqvist@varljus.seMobil: 073-917 42 74