AB Vårljus

är det självklara valet genom
att vi skapar långsiktig kundtillfredsställelse och medverkar till väsentligt förbättrad livskvalitet.

Har du frågor?

Kontakta oss gärna

Medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till medarbetare på Vårljus huvudkontor, samt till verksamhetscheferna. För kontaktuppgifter till verksamheterna, se respektive enhet under Verksamheter.

Huvudkontoret

Per Törnvall

Per Törnvall

Verkställande direktörper.tornvall@varljus.seTelefon: 076-946 78 00
Cecilia Ingelgård

Cecilia Ingelgård

Ekonomichefcecilia.ingelgard@varljus.seTelefon: 08-630 78 14Mobil: 073-071 36 39
Stefan Bergström

Stefan Bergström

IT- och fastighetschefstefan.bergstrom@varljus.seTelefon: 072-010 17 50
Ida Öhrmalm

Ida Öhrmalm

Personalchefida.ohrmalm@varljus.seTelefon: 08-630 78 04Mobil: 073-319 35 15
Annette Ritari

Annette Ritari

Kvalitetschefannette.ritari@varljus.seMobil: 076-828 64 46
Love Severin

Love Severin

Kvalitetskoordinatorlove.severin@varljus.seTelefon: 070-160 90 36
Eva Johannesson

Eva Johannesson

HR-specialisteva.johannesson@varljus.seTelefon: 08-566 361 42Mobil: 070-756 74 42
Sara Nihlén

Sara Nihlén

HR-specialistsara.nihlen@varljus.seTelefon: 072-857 37 37
Kajsa Haraldson

Kajsa Haraldson

Verksamhetssamordnarekajsa.haraldson@varljus.seTelefon: 08-630 78 09
Jeanette Högberg

Jeanette Högberg

Ekonomiassistentjeanette.hogberg@varljus.seTelefon: 08-630 78 13
Vicky Roos

Vicky Roos

Ekonomiadministrationvicky.roos@varljus.seTelefon: 08-630 78 11
Ann-Sofie Hoff

Ann-Sofie Hoff

Löneadministratörann.sofie.hoff@varljus.seTelefon: 079-075 32 39
Karin Andersson

Karin Andersson

Löneadministratörkarin.andersson@varljus.seTelefon: 08-630 78 12

 

Verksamhetschefer

Monika Pettersson

Monika Pettersson

Familjecentrummonika.pettersson@varljus.seTelefon: 08-603 35 03Mobil: 070-620 64 30
Katarina Martin

Katarina Martin

Jour- och familjehemsverksamhetenkatarina.martin@varljus.seTelefon: 08-630 78 18Mobil: 070-715 47 22
Thomas Norlander

Thomas Norlander

Vårljus mobila team, VMT
Öppna insatser
thomas.norlander@varljus.seMobil: 070-471 62 50
Catarina Olsson

Catarina Olsson

Verksamhetsområde Nordvästcatarina.olsson@varljus.seMobil: 070-300 54 50
Martin Krook

Martin Krook

Verksamhetsområde Nordostmartin.krook@varljus.seTelefon: 08-540 608 32Mobil: 070-744 22 20
Damir Tomic

Damir Tomic

Föräldraledig 2016-2017.
Tf verksamhetschef Christina Lundqvist.

Verksamhetsområde Sydost
damir.tomic@varljus.seMobil: 072-250 26 72
Christina Lundqvist

Christina Lundqvist

Verksamhetsområde Sydchristina.lundqvist@varljus.seMobil: 073-917 42 74